Co nabízíme

Klasická manikúra

Chcete-li mít jen přirozené, pečlivě upravené nehty, zvolte klasickou manikúru bez dodatečného zdobení a úprav. Nehty vám vyčistíme, zapilujeme a lehce přetřeme bezbarvým lakem. Pokud budete mít zájem, můžete samozřejmě zvolit jednobarevný lak pro vaše nehty jako jednoduchý doplněk vaší vizáže.

Parafínový zábal

Parafínové lázně pomocí parafínové vany mají uklidňující účinky na kůži. Pokud trpíte v zimě suchýma rukama, které mají tendenci praskat nebo cítíte podráždění ze suchého počasí nebo častého mytí rukou tak právě pro vás jsou parafínové lázně to pravé, co potřebujete. Teplo z parafínu může být také použito ke zmírnění bolesti artritidy.

Gelová modeláž

Gelovou modeláž lze provádět buďto přímo na vlastní nehty, v takovém případě se gel po předchozí dezinfekci a úpravě vlastních nehtů v několika vrstvách nanese přímo na připravené nehty a nechá se zatvrdnout pod UV lampou. V případě zájmu o delší, tvarované nehty se používají takzvané "tipy" na prodlužování nehtů. Tyto tipy se po nalepení upraví do požadovaného tvaru - hranaté, oválné, špičaté - a následně se nehet spolu s takto upraveným tipem překryje několika vrstvami gelu pro vytvoření dokonalého povrchu a tvaru. Nehty jsou tak připraveny pro další zdobení a dekorace, možné je ovšem také zvolit pouze bezbarvý lak anebo jednoduchý jednobarevný lak.

Gelová modeláž + francie

Termín francie se používá pro jednoduchý, ale velice dekorativní jednobarevný proužek na konci nehtů. Tato technika je hojně využívána a oblíbena, protože je kompromisem mezi neozdobenými nehty a nehty s filigránskými vzory a pestrobarevnými ozdobami. Francie je ideální pro každodenní příležitost, je decentní a přitom elegantní. Na předem připravené nehty, ať už vlastní nehty překryté gelem anebo na nehty upravené použitím tipů se nanese vybraná barva a po zaschnutí se celý nehet překryje další vrstvou. Francii lze provádět lakem anebo gelem, přičemž ale ochranná vrstva gelu zaručuje delší životnost nehtů.

Doplnění nehtů

Vzhledem k přirozenému růstu nehtů je po určité době potřeba obnovit materiál na odrostlém místě a upravit nehet opět do požadované podoby. Nejprve se pilníčkem anebo speciální bruskou na nehty odstraní stará vrstva gelu a následně se nehet překryje vrstvami nového gelu, které se nechají zatvrdnout pod UV lampou. Takto doplněné nehty jsou připravené pro další zdobení a úpravy.

Masáž rukou

Dopřejte svým rukám odpočinek a relaxaci patnáctiminutovou masáží rukou.

Gelová modeláž na nohy

Samotná technika modeláže se nijak neliší od té na rukou. Jediným rozdílem je časová náročnost, která je u nehtů na nohou kratší. Další podstatnou odlišností je fakt, že gelová modeláž na nohou je mnohem trvanlivější, a to v mnoha případech i více než 5-8 týdnů, jelikož na nohou rostou nehty pomaleji. Nelze aplikovat na nehty napadené plísní, naopak se doporučuje aplikovat na nehty s různými kosmetickými vadami. Nejoblíbenější je gelová modeláž na nohou na způsob francouzské manikúry, která vypadá velmi esteticky. Stejně jako u rukou se aplikuje bílý proužek a doplní se čirým gelem. Vedle toho je možné provést zdobení spoustou aplikací, mezi nimiž vedou především třpytky,obtisky a kamínky. Nebo se zdobení může provést jako na rukou.

 

Novinky

18.7.2013
Dovoléna
28.11.2012
Dárkové poukazy

Kde nás najdete

Milada Gregorová
Smetanovy sady 75/1  Plzeň                                                                                                                                                                                              (Hotel Slovan)
telefon: 739 210 861
e-mail: Espozito.mili@seznam.cz
-lze i u Vás doma (pouze Plzeň a okolí)

 

Kontakt